Právne služby v Českej republike

NAŠE SLUŽBY

Právne služby v Českej republike

PARTNER PRE EXPANZIU DO ČESKEJ REPUBLIKY

Hľadáte experta na pracovné, korporátne alebo softwarové právo pre pôsobenie na českom trhu? Potrebujete české právne služby? Som tu pre Vás. 

Ponúkam komplexné služby v češtine. Od založenia spoločnosti, podporu v začiatkoch podnikania až po riešenie obchodnoprávnych,  pracovných a iných otázok. Pomôžem Vám zorientovať sa v českom právnom prostredí. 

Vďaka skúsenostiam s podporou slovenských či iných firiem pri expanzii na český trh som dôveryhodným partnerom pre vaše podnikanie. 

Služby, ktoré pomáhajú slovenským spoločnostiam úspešne expandovať a prevádzkovať ich podnikanie v Českej republike:

  • Korporátne právo: Poradím Vám s procesom založenia spoločnosti s korporátnou štruktúrou, s vytvorením holdingu, s fúziou a akvizíciou a s nimi spojeným due diligence.
  • Pracovné právo: Poskytnem Vám poradenstvo týkajúce sa práv a povinností zamestnávateľov a zamestnancov v Českej republike.
  • Ochrana duševného vlastníctva: Poskytnem Vám podporu pri ochrane a využívaní vášho duševného vlastníctva.
  • Obchodné zmluvy: Pomôžem Vám pri zostavovaní, revízii a vyjednávaní obchodných zmlúv.
  • Daňové právo: Poskytujem poradenstvo v oblasti daňových zákonov a pomáham pri riešení daňových otázok.
  • Spolupráca s obchodnými partnermi: Pomôžem Vám nájsť a nadviazať vzťahy s dôveryhodnými obchodnými partnermi v Českej republike.
  • Nehnuteľnosti: Budem Vám asistovať pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností, a to vrátane vyjednávania a revízie zmlúv.
czech republic, country, europe-1758820.jpg

NAŠE SLUŽBY

Právne služby v Českej republike

Právne služby v Českej republike

OBCHODNÉ PRÁVO

Chystáte sa založiť obchodnú spoločnosť, holding či previesť obchodný podiel alebo akcie? Vediete spor s orgánom, spoločníkom či akcionárom Vašej spoločnosti? Obráťte sa na nás.

Právne služby v Českej republike

PRACOVNÉ PRÁVO

Poskytujem komplexné právne služby pre zamestnávateľov v oblasti pracovného práva. Pripravím na mieru pracovné zmluvy, dohody, výpovede či smernice. Zastúpim Vás v sporoch o neplatnosť skončenia pracovného pomeru alebo pri sporoch o náhradu škody.

Právne služby v Českej republike

SOFTWAROVÉ PRÁVO

Či už vyvíjate software na mieru, software as a service alebo poskytujete IT servis, nemali by ste zabudnúť na správne nastavené zmluvy a dokumenty. Kontaktujte nás.

Potrebujete právne služby v Českej republike? Objednajte sa na konzultáciu!

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Pri prvej porade ma uvediete do problému, s ktorým potrebujete pomôcť. Ja Vám priblížim možnosti riešenia a podmienky spolupráce a informujem Vás o predpokladanej odmene za moje služby. 

Prípadne si termín rezervujte telefonicky: +421 944 006 948 alebo e-mailom na adrese advokat@tulinsky.sk