O mne

O mne

Prečo by ste mali so mnou spolupracovať.

Patrik Tulinský, advokát a euroadvokát

Člen Českej advokátskej komory a Slovenskej advokátskej komory

Poskytujem právne služby  primárne pre podnikateľov či majiteľov firiem. Rád však pomôžem aj fyzickým osobám. Právne služby ponúkam pre českú aj slovenskú klientelu. Pobočku mám v Košiciach, Bratislave a v Brne. Služby poskytujem v rámci celého Česko-Slovenska.

Som pripravený Vám pomôcť v komplexnom rozsahu v prípade, že rozširujete svoje aktivity do Českej republiky či na Slovensko. Som správnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú advokáta, orientujúceho sa v českom aj slovenskom právnom prostredí. Prípadne pre klientov, ktorí požadujú najvyššiu úroveň právnych služieb.  

O mne

Čo o mne hovoria klienti

Lucy Rudnitski
Lucy Rudnitski
2022-07-29
We found Patrik while searching for an English speaking lawyer who would be able to handle a real estate sale quickly for us while we were in the country. Patrik is an incredibly knowledgeable, thorough, and hard working individual. He was incredibly kind, and responded to every message almost instantly. The best communication I have ever experienced with a lawyer, easily. We were extremely impressed with his efficiency and patience, and highly recommended him to anyone looking for a lawyer in Kosice or Brno. The very best of the best. Thanks again for everything!
Anna Pirohová
Anna Pirohová
2022-07-04
Top. 🙂
Richard Matusch
Richard Matusch
2022-06-22
Férový prístup, služby na úrovni, extrémne rýchle reakcie pri komunikácii mailom. Ak budeme v budúcnosti niečo potrebovať tak sa určite ozveme znova. 10/10 odporúčam p. Tulinského každému kto potrebuje služby advokáta.
Zdeno M
Zdeno M
2022-05-10
Profesionálny prístup. Široký rozhľad v oblasti práva.
Radovan Neubeller
Radovan Neubeller
2021-12-14
Pán Tulinský, ešte raz ďakujem za promptné jednanie, prípravu a autorizovanie kúpnej zmluvy na nehnuteľnosť, vďaka čomu som ušetril na správnom poplatku 48€ a kataster mi to mohol rýchlo zapísať. Odporúčam!
Radec k
Radec k
2021-10-09
So službami p.Tulinského som bol nadmieru spokojný. Vytvoril mi zmluvu pri kúpe eshopu. Zmluvu vyhotovil pomerne rýchlo za primeranú cenu s ochotou a plnou profesionalitou. Jeho služby v prípade potreby určite rád využijem aj nabudúce.
Silvia Bakošová
Silvia Bakošová
2021-08-18
Rychla komunikacia, ochota pomoct a profesionalny pristup advokata. Vrelo odporucam. Dakujem
jan pisa
jan pisa
2021-07-14
Tímto bych chtěl vyjádřit svůj velký dík panu magistru Tulinskému za jeho služby advokáta. Pan magistr je velice ochotný a schopný právník, kterého mohu jedině doporučit. Ještě jednou velice děkujeme.
Patrik Tulinský

Nenašli ste medzi službami to čo hľadáte? Napíšte mi!