O mne

O mne

Prečo by ste mali so mnou spolupracovať.

Patrik Tulinský, advokát a euroadvokát

Člen Českej advokátskej komory a Slovenskej advokátskej komory

Poskytujem právne služby  primárne pre podnikateľov či majiteľov firiem. Rád však pomôžem aj fyzickým osobám. Právne služby ponúkam pre českú aj slovenskú klientelu. Pobočku mám v Košiciach, Bratislave a v Brne. Služby poskytujem v rámci celého Česko-Slovenska.

Som pripravený Vám pomôcť v komplexnom rozsahu v prípade, že rozširujete svoje aktivity do Českej republiky či na Slovensko. Som správnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú advokáta, orientujúceho sa v českom aj slovenskom právnom prostredí. Prípadne pre klientov, ktorí požadujú najvyššiu úroveň právnych služieb.  

O mne

Čo o mne hovoria klienti

VYNIKAJÚCE
33 recenzií na
Frantisek Hodermarzski
Frantisek Hodermarzski
Tohto advokáta mi odporučil kolega, ktorý s ním mal veľmi dobré skúsenosti. Musím povedať, že som za toto doporučenie rád, pretože advokát Tulinský je asi jeden z najlepších právnikov v Košiciach, s ktorým som spolupracoval. Chcel som od neho pripraviť niekoľko zmlúv, vec sme spolu prekonzultovali a výsledok prevýšil moje očakávania. Zmluvy boli perfektné ... zapracoval do nich všetko čo som chcel a aj ďalšie veci, ktoré by ma v živote nenapadli. Budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
Palo Rozenberg
Palo Rozenberg
"Som veľmi spokojní s právnymi službami, ktoré mi poskytol tento advokát.Bol profesionálny, kompetentný a ústretový.
Emil Gabor
Emil Gabor
Odporúčam tohto právnika. Jeho prístup je veľmi profesionálny. Som veľmi spokojný a odporúčam ho každému, kto hľadá spoľahlivého advokáta v Košiciach, ktorý sa zaoberá obchodným právom.
Jaroslav Huštati
Jaroslav Huštati
Kvalitné a seriózne právne služby.
Lucy Rudnitski
Lucy Rudnitski
We found Patrik while searching for an English speaking lawyer who would be able to handle a real estate sale quickly for us while we were in the country. Patrik is an incredibly knowledgeable, thorough, and hard working individual. He was incredibly kind, and responded to every message almost instantly. The best communication I have ever experienced with a lawyer, easily. We were extremely impressed with his efficiency and patience, and highly recommended him to anyone looking for a lawyer in Kosice or Brno. The very best of the best. Thanks again for everything!
Anna Pirohová
Anna Pirohová
Top. :)
Richard Matusch
Richard Matusch
Férový prístup, služby na úrovni, extrémne rýchle reakcie pri komunikácii mailom. Ak budeme v budúcnosti niečo potrebovať tak sa určite ozveme znova. 10/10 odporúčam p. Tulinského každému kto potrebuje služby advokáta.
Zdeno M
Zdeno M
Profesionálny prístup. Široký rozhľad v oblasti práva.
Patrik Tulinský

Nenašli ste medzi službami to čo hľadáte? Napíšte mi!