O mne

O mne

Prečo by ste mali so mnou pracovať.

Patrik Tulinský, advokát a euroadvokát

Člen Českej advokátskej komory a Slovenskej advokátskej komory

Poskytujem právne služby  primárne pre podnikateľov či majiteľov firiem. Rád však pomôžem aj fyzickým osobám. Právne služby ponúkam pre českú aj slovenskú klientelu. Pobočku mám v Košiciach a v Brne. Služby poskytujem v rámci celého Česko-Slovenska.

Som pripravený Vám pomôcť v komplexnom rozsahu v prípade, že rozširujete svoje aktivity do Českej republiky či na Slovensko. Som správnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú advokáta, orientujúceho sa v českom aj slovenskom právnom prostredí. Prípadne pre klientov, ktorí požadujú najvyššiu úroveň právnych služieb.  

Čo o mne hovoria klienti

Radovan Neubeller
Radovan Neubeller
2021-12-14
Pán Tulinský, ešte raz ďakujem za promptné jednanie, prípravu a autorizovanie kúpnej zmluvy na nehnuteľnosť, vďaka čomu som ušetril na správnom poplatku 48€ a kataster mi to mohol rýchlo zapísať. Odporúčam!
Radec k
Radec k
2021-10-09
So službami p.Tulinského som bol nadmieru spokojný. Vytvoril mi zmluvu pri kúpe eshopu. Zmluvu vyhotovil pomerne rýchlo za primeranú cenu s ochotou a plnou profesionalitou. Jeho služby v prípade potreby určite rád využijem aj nabudúce.
Silvia Bakošová
Silvia Bakošová
2021-08-18
Rychla komunikacia, ochota pomoct a profesionalny pristup advokata. Vrelo odporucam. Dakujem
jan pisa
jan pisa
2021-07-14
Tímto bych chtěl vyjádřit svůj velký dík panu magistru Tulinskému za jeho služby advokáta. Pan magistr je velice ochotný a schopný právník, kterého mohu jedině doporučit. Ještě jednou velice děkujeme.
Radek Menšík
Radek Menšík
2021-07-08
Kvalitní právní služby jak v oblasti obchodního, tak i občanského práva. Vysoká spokojenost.
Samuel Mikulasko
Samuel Mikulasko
2021-07-01
Miroslava Peľová
Miroslava Peľová
2021-07-01
Nicolas Cage
Nicolas Cage
2021-06-29
My case was handled truly amazingly. Patrik's proffesional approach made dealing with sensitive family matters much easier to handle. We have achieved a great outcome , so would not hesitate to use his services again. (Hopefully wont need it though) .
Slavomir Ogurcak
Slavomir Ogurcak
2021-06-28
Super advokat
Michal Nemec
Michal Nemec
2021-06-28

Nenašli ste medzi službami to čo hľadáte? Napíšte mi!